Prowadzimy również zamówienia telefoniczne:

Dziś kupiono: 54 zestawów

Użytkowników on-line: 42

Jedyne oryginalne jagody acai

  

Skład suplementu Acai Power

Głównym składnikiem preparatu Acai Power jest ekstrakt z oryginalnej amazońskiej jagody acai. Skład uzupełniony jest o naturalnie występujące w przyrodzie składniki. Preparat nie zawiera żadnych środków chemicznych. Poniżej najważniejsze składniki Acai Power.


Wyciąg
z jagód Acai

Jagody Acai to małe owoce przypominające borówkę amerykańską, pochodzące z tropikalnych lasów Ameryki Południowej. Jagody acai posiadają bardzo niski wskaźnik glikemiczny, dzięki czemu zażywanie ich sprzyja utracie masy ciała oraz zmniejsza apetyt. Ponadto jagody Acai zawierają kwasy omega 6 i omega 9, potas, wapń, fosfor i białko oraz największą ze znanych owoców liczbę antyoksydantów odpowiedzialnych za neutralizowanie wolnych rodników.

Ekstrakt
z Zielonej herbaty

Zielona herbata pochodzi z Chin i tam też, ze względu na swoje zdrowotne działanie, spożywana jest w dużych ilościach. Ekstrakt z Zielonej herbaty zwiększa między innymi metabolizm tłuszczów, przez co szczególnie polecany jest w walce z nadwagą. Prócz tego występują w niej polifenole, które wykazują działanie przeciwrakowe. Ekstrakt z Zielonej herbaty zmniejsza także poziom cholesterolu.

Ekstrakt
z pieprzu Cayenne

Pieprz Cayenne to bardzo ostry proszek wyrabiany z papryki chilli. Swój wyjątkowo ostry smak oraz cenne właściwości zawdzięcza substancji zwanej kapsaicyną. Pieprz Cayenne ma zbawienny wpływ na przemianę materii – usprawnia i przyśpiesza metabolizm, a także przyczynia się do wytwarzania większej ilości enzymów trawiennych. Dodatkowo obniża cholesterol i korzystnie wpływa na zdrowie całego organizmu. Jego właściwości odchudzające znane są w medycynie od lat.

Ekstrakt
z owoców Guarany

Guarana jest rośliną pochodzącą z Wenezueli oraz Brazylii. Znana i stosowana jest głównie ze względu na dużą zawartość kofeiny, ale prócz tego wykazuje działania wpływające na zmniejszenie łaknienia. Polecana jest przede wszystkim przy wzmożonym wysiłku fizycznym (poprawia skuteczność treningu) oraz w trakcie odchudzania.

Winian L-Karinityny

Wspomaga spalanie tłuszczu, reguluje metabolizm oraz pozytywnie wpływa na zdolności fizyczne. Jest to aminokwas transportujący tłuszcz z zapasów organizmu do komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie energii.

Błonnik

Odgrywa on szczególną rolę w prawidłowej pracy układu pokarmowego. Spełnia również szereg pozytywnych funkcji w naszym organizmie. Między innymi zmniejsza wchłanianie cholesterolu, zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego, zapobiega wzdęciom i zmniejsza apetyt. Błonnik wspomaga również walkę ze zbędnymi kilogramami głównie poprzez wchłanianie wody, co z kolei wpływa na jego pęcznienie wypełniając żołądek.

Zamów ACAI POWER dziś 40% taniej!
Zamów teraz